O projektu


Co, jak a pro koho je Brno hraje na city?

Co?

Motivací projektu, který vznikl v roku 2011, byla snaha autorů probudit v obyvatelích Brna zájem o město, ve kterém žijí, studují či pracují. V atmosféře změn, které doprovází architekturu, veřejný prostor a jejich vnímání, přicházíme s iniciativou, která usiluje o vybudování, zpozitivnění a udržení vazby Brňáků k jejich městu. Snažíme se přispět k rostoucímu povědomí o urbánním životním stylu akcemi, které hravou formou nabízí poznávání neznámých budov a prostor, nebo přibližují ty známé z nové perspektivy.

Jak?

S Brnem si hrajeme přímo v jeho ulicích. Na vlastní kůži se s ním můžete seznámit při městských hrách, které spojují zábavu se vzděláváním přímo v terénu, při neformálních setkáních, která nabídnou netradiční pohled na známá i neznámá místa, nebo při dalších aktivitách.

Pro koho?

Projekt je určen pro každého, kdo by se chtěl dozvědět o Brně více, a má chuť zapojit se do jeho veřejného života, cílí však zejména na mladé lidi, jakožto budoucí hybatele brněnského dění.


Chci se zapojit!

Zaujali tě naše aktivity? Zajímáš se také o město nebo o hry? Máš trochu volného času, který bys rád(a) věnoval(a) něčemu smysluplnému a kreativnímu?

Jestli je alespoň jedna ze tvých odpovědí “Ano!”, tak neváhej a ozvi se nám mailem nebo telefonicky (+420 773 067 285). Spoječně jistě vymyslíme jak bys nám mohl(a) pomoct a co zas my můžeme naučit tebe.


Chci vaši pomoc/radu!

Pohráváte se s myšlenkou městské hry jako způsobu oživení Vašeho města, ale nevíte jak na to? Nevadí, ozvěte se nám a rádi pomůžeme či poradíme.

Hledáte zábavní oživení pro Vaši akci (ve veřejném prostoru)? Našli ste, ozvěte se nám a navrhneme Vám možné řešení.

Zajímá vás gamifikace a hravý marketing, či oživení Vašeho marketingového eventu hrou? Dejte nám vědět abychom spojili síly a vymysleli něco nového a zajímavého, čím společně posuneme hry ve městě na další úroveň…